BRANSON TRACTORS

Informace o firmě BRANSON

Výrobcem traktorů Branson je jihokorejská společnost Kukje Machinery. Kukje Machinery disponuje vlastními technologiemi, vývojovým centrem a motorárnou, která produkuje moderní naftové motory, dříve distribuované pod značkou Cummins. Mimo tuto spolupráci kooperuje Kukje Machinery se světovými giganty, jako John Deere a Yanmar.
Společnost Kukje Machinery byla v průběhu své historie dlouho součástí koncernu Dongkuk Steel, který je druhým největším ocel-zpracujícím podnikem v Koreji (hned po Hyundai Steel).
Traktory Branson se již výrazně prosadily v USA a Kanadě, kde vznikly dvě montážní linky pro distribuci traktorů na tyto trhy.  V Evropě jsou díky skvělému poměru ceny a kvality známé zákazníkům v Irsku, Velké Británii, Francii, Německu, Polsku, Itálii, Portugalsku a Španělsku.
Traktory značky Branson jsou na evropských trzích distribuovány již více než 15 let. Za tu dobu se staly známými mezi uživateli z komunální oblasti, drobnými farmáři i vinaři jak u nás, tak v okolních zemích. Především na německém trhu je postavení značky Branson velmi silné. Podle statistik prodeje, se jedná průměrně o třináctou nejprodávanější značku traktorů v Německu a to i ve srovnání s giganty, jako je John Deere nebo Fendt. V Německu je také umístěn centrální evropský sklad náhradních dílů, který zásobuje i náš trh.

Od společnosti BRANSON nabízíme:

Traktory řada F

Nová modelová řada F vyplňuje dokonale prostor mezi modelovou řadou 00 a řadou 25 a to jak po stránce výkonu, tak po stránce rozměrů a hmotností. Z modelové řady našich nejmenších traktorů převzala modelová řada F požadavky na kompaktní rozměry. Proto mají tyto stroje o výkonech 35 a 45 koní na standardních kolech průjezdní šířku pouhých 1317 mm, díky čemuž je možné je efektivně využívat nejenom v komunálních službách, ale i na vinicích, nebo v zahradnictví.

Traktory řada K

Traktor Branson K 78 je nejsilnější Branson s motorem o výkonu 74 koní. Nejnovější generace motorů zajišťuje této modelové řadě vysoký výkon a účinnost. Navzdory síle je náš traktor tichý a efektivní. Práce je příjemná z důvodu protihlukové, moderní kabiny s panoramatickými okny. Tento model je nejlepší kombinací výkonu a pohodlí. Díky nádrži o objemu 90 l je možná práce bez nutnosti častého tankování. Tříbodový závěs kategorie II. umožňuje agregovat širokou škálu příslušenství (nosnost 2300 kg).

Traktory řada 00

Traktory BRANSON řady 00 s mechanickou převodovkou jsou dostupné ve dvou výkonových variantách a jsou oblíbeny hlavně pro mnohostrannou využitelnost na menších hospodářstvích. Tyto traktory volí uživatelé pro obdělávání půdy, tahání přípojných vozidel, drobné lesnické nasazení. Ze široké nabídky příslušenství jsou nejvíce žádány čelní nakladač, kabina, návěs, podkop. Soukromí uživatelé ocení i to, že model 2200 je cenově nejdostupnější malotraktor OPRAVDU současné moderní koncepce na našem trhu vůbec.

Traktory řada 00h (hydropojezd)

Traktory BRANSON řady 00 s hydrostatickou převodovkou jsou výbornou volbou pro komunální práce a činnosti veřejné údržby. Volí je obce, technické služby měst a specializované firmy. Ovládání pojezdu je velmi jednoduché a pohotová změna pojezdové rychlosti při zachovaných otáčkách motoru je velmi výhodná při různých činnostech údržby zelených ploch nebo odstraňování sněhu. Dostupné jsou ve dvou výkonových variantách 24 a 28 koní.

Traktory řada 25R

Nová řada traktorů Branson v provedení s ochranným rámem. Konstrukčně navazuje na předchozí úspěšné modely řady 20R a využívá tak osvědčenou a spolehlivou techniku. Modernizací rozšiřuje užitné vlastnosti a aktuálností použitých technologií staví stroje této řady na přední místa v dané kategorii traktorů. Díky speciální konstrukci přední nápravy s vysokým úhlem natočení kol dosahují traktory této modelové řady poloměru otáčení pouze 1,45 metru (bez brzdění).

Traktory řada 25C/CX/Ch

Modelová řada 25C konstrukčně navazuje na předchozí úspěšné modely řady 20C/CX a využívá tak osvědčenou a spolehlivou techniku. Modernizací rozšiřuje užitné vlastnosti a aktuálností použitých technologií staví stroje této řady na přední místa v dané kategorii traktorů. Díky speciální konstrukci přední nápravy s vysokým úhlem natočení kol dosahují traktory této modelové řady poloměru otáčení pouze 1,45 metru (bez brzdění). Traktory této modelové řady jsou vybaveny tovární kabinou, která je dodávána jak ve vytápěné verzi, tak ve variantě s klimatizací.

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek, akcí a slev na našich webových stránkách. Buďte tak vždy informováni dopředu.

Zemědělská, lesní a komunální technika

Své služby Vám internetový obchod ZDEKUP poprvé nabídl již v roce 2007. Od té doby rozšiřujeme sortiment a uděláme vše pro to, abyste v našem internetovém obchodě ZDEKUP nakupovali rádi. Jsme český internetový obchod se sortimentem převážně pro lesnictví, zemědělství, komunál, dům a zahradu.