MEPROZET

Informace o firmě MEPROZET

Meprozet KOŚCIAN  – je největším výrobcem cisteren v Polsku a jeden z největších výrobců v Evropě.
Tradice firmy sahá až do roku 1950. Cisterny jsou moderní, odolné a spolehlivé. Konstrukční oddělení neustále vyvíjí nová řešení, která jsou každoročněprezentována na domácích i zahraničních veletrzích. Výroba je v souladu s mezinárodními normami, potvrzené certifikátem ISO, vydaným nezávislým certifikačním orgánem. Výrobky jsou opakovaně oceňovány na různých zemědělských výstavách. Výrobky firmy Meprozet lze nalézt na polích a silnicích celé Evropy.
Cisterny (fekály) jsou vyráběny v různých variantách v objemu od 2.300 litrů až po 30.000 litrů.
Povrchová úprava zinkováním nebo speciální nátěry na DAM.
Dále jsou vyráběny nástavby na automobily, cisterny na vodu, zapravovače - aplikátory kejdy, napájecí cisterny pro zvířata, kontejnerové cisterny a další speciální cisterny pro různá odvětví dle přání.
Traktorové cisterny a kejdovače pro přepravu – vody, DAMU, Kejdy, fekálií.

Pokud Vám nevyhovuje standardní nabídka, kontaktujte nás a na přání Vám sestavíme cisternu
v jakékoli možné konfiguraci.

Od společnosti MEPROZET nabízíme:

Cisterny

  • Cisterna PN 20/2, PN 40/2
  • Cisterna PN 40
  • Cisterna PN 50, PN 60
  • Cisterna PN 70, PN 70/1
  • Cisterna PN 120
  • Cisterna PN 140
  • Cisterna PN 240
  • Cisterna na kontejnerový nosič
  • Cisternové aplikátory

Aplikátor na kukuřici

Cisterna PN 20

Samonosná nádrž vyrobená z ocelového plechu o síle 5mm s vnitřními výztuhami po cca 70 cm.Jednoosá náprava ADR. Sací tlaková hadice Ø 110 mm (4") dlouhá 6m (1ks) s košem. Spodní výpustný otvor 2“. Kompresor JUROP vybavený obousměrným bezpečnostním ventilem. Rozstřikovací lžíce, revizní otvor vzadu 420mm. Konstrukční rychlost 40 km/hod, rychlost schválená v ČR 20 km/hod – bez brzd.

Cisterna PN 120

Samonosná nádrž se středovým rámem vyrobená z ocelového plechu o síle 5mm,vnitřní výztuhy po cca 70 cm. Vnitřní vlnolam 2ks. Tandem odpružená náprava ADR. Sací tlaková hadice Ø 125 mm (5") dlouhá 3m (2ks). Spodní výpustný otvor 2“. Doplňkový vývod pro šoupě vpravo a vzadu. Kompresor JUROP vybavený obousměrným pojistným ventilem. Pojistný přetlakový ventil. Otevíratelné celé zadní čelo + rozstřikovací lžíce. 2 - hadicové brzdy + zátěžový regulátor, ruční parkovací brzda. Konstrukční rychlost 40 km/hod, rychlost schválená v ČR 40 km/hod.

Cisterna PN 40

Samonosná nádrž vyrobená z ocelového plechu o síle 5mm s vnitřními výztuhami po cca 70 cm. Jednoosá náprava FAD. Sací tlaková hadice Ø 110 mm (4") dlouhá 6m (1ks) s košem. Spodní výpustný otvor 2“. Kompresor JUROP vybavený obousměrným pojistným ventilem. Rozstřikovací lžíce, zadní revizní otvor 600mm. 1 - hadicové vzduchové brzdy, ruční parkovací brzda. Konstrukční rychlost 40 km/hod.

Cisterna PN 240

Samostatná nádrž na rámu podvozku vyrobená z ocelového plechu o síle 5mm, vnitřní výztuhy po cca 70 cm. Vnitřní vlnolam 3ks. Tridem odpružené nápravy ADR, zadní a přední náprava řiditelná. Sací tlaková hadice Ø 125 mm (5") dlouhá 3m (2ks). Vrchní víko Ø600mm nalévací. Doplňkový vývod pro šoupě vpravo a vzadu. Pojistný přetlakový ventil. Kompresor JUROP vybavený obousměrným pojistným ventilem. Rozstřikovač Exakt 5“ + revizní otvor vzadu 600 mm. 2 – hadicové brzdy + zátěžový regulátor, ruční parkovací brzda. Konstrukční rychlost 40 km/hod, rychlost schválená v ČR 40 km/hod.

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek, akcí a slev na našich webových stránkách. Buďte tak vždy informováni dopředu.

Zemědělská, lesní a komunální technika

Své služby Vám internetový obchod ZDEKUP poprvé nabídl již v roce 2007. Od té doby rozšiřujeme sortiment a uděláme vše pro to, abyste v našem internetovém obchodě ZDEKUP nakupovali rádi. Jsme český internetový obchod se sortimentem převážně pro lesnictví, zemědělství, komunál, dům a zahradu.