TP

Informace o firmě TP

Od roku 1980 společnost Linddana úspěšně vyvíjí, vyrábí a prodává široký sortiment štěpkovačů TP. Tato Dánská společnost, nabízí sortiment spolehlivých strojů, které prodává po celém světě. Stroje splňují všechny požadavky na spolehlivosta kvalitu při terénních úpravách a výrobě biomasy, vyrábí štěpku s konzistentně vysokou kvalitou, což je v mnoha případech předpokladem úspěšného obchodu. Štěpkovače TP jsou mimo jiné navrženy tak, aby umožňovaly jednoduchou údržbu. Výměna opotřebitelných součástí je snadná, abyste stroj mohli v co nejkratším čase zprovoznit a pokračovat v práci.
Štěpkovače TP splní všechny vaše požadavky na štěpkování od využití na rozlehlých soukromých zahradách po využití na rozsáhlých projektech terénních úprav nebo při těžbě dřeva. S širokou nabídkou strojů a různých modelů, bude pro vás vždy snadné najít ten správný štěpkovač pro daný úkol a také s ohledem na dostupnost v místě zpracování dřevní hmoty.

ŠTĚPKOVÁNÍ je řešení šetrné k životnímu prostředí. Štěpkování se původně používalo převážně k účinnému odstraňování větví a rostlinného odpadu v oblastech, jako jsou parky nebo lesní porosty, ale s tím, jak se dřevní štěpka začala považovat za důležitý přírodní zdroj, dostalo štěpkování dřevní hmoty nový, ekonomický rozměr. Dřevní štěpka je cenná, pokud má konzistentní kvalitu a splňuje určené požadavky. Štěpkovače TP jsou zárukou, že tyto požadavky budou splněny. Kompletní produktová řada je navržena s ohledem na poskytování vysoce kvalitní dřevní štěpky a u mnoha strojů lze seřizovat nože tak, aby bylo možné v závislosti na zamýšleném použití, produkovat štěpku různé velikosti. Velké množství štěpky je nyní využíváno jako palivo pro výrobu energie a vytápění a pro průmyslové účely, jako je výroba MDF desek a papíru. Štěpka se navíc používá jako dekorativní pokrytí půdy nebo jako materiál, pro povrchovou úpravu cest, který zastává roli odstraňovače plevele a snižuje nebo eliminuje nutnost používání chemických postřiků.

Od společnosti TP nabízíme:

Malé štěpkovače TP

  • TP 100
  • TP 130
  • TP 160

Malé štěpkovače TP

Nejmenší skupina štěpkovačů řady TP je, nehledě na jejich velikost, absolutně nejoblíbenější a v rámci tohoto segmentu trhu (bez jakýchkoliv pochybností) „nejlepší
ve své třídě“. Tyto štěpkovače jsou zkonstruovány k efektivnímu drcení čerstvě nařezaných rostlinných materiálů.

Střední štěpkovače TP

  • TP 200
  • TP 250

Střední štěpkovače TP

Modely TP 200 a TP 250 poskytují flexibilitu pro kácení stromů a terénní úpravy. Tyto štěpkovače zpracují vše, od poměrně malých větví po stromy do průměru až 250 mm. S kapacitou vyhovující náročným požadavkům lesních techniků, smluvních partnerů a dalších stran je model TP 200 nejprodávanějším štěpkovačem společnosti Linddana. Model TP 250 je z hlediska designu a konstrukce v zásadě identický, ale jeho výkon a rozměry umožňují zpracovávat větší průměry.

Velké štěpkovače TP

  • TP 230
  • TP 270

Velké štěpkovače TP

Modely TP 230 a TP 270 jsou jasnou volbou, když se má štěpka nakládat na vlek nebo když se štěpkování často provádí podél silnic nebo cest. Oba štěpkovače mají tažné zařízení. Trychtýř je natočen do strany ve vztahu ke směru jízdy, což usnadňuje podávání materiálu do štěpkovače, například při prořezávání větrolamů. Svislé podávací válce a 45° řezný úhel zajišťují silné a účinné vtahování i hodně zkroucených větví.

Extra velké štěpkovače TP

  • TP 320
  • TP 400

Extra velké štěpkovače TP

Modely TP 320 a TP 400 jsou vysoce výkonné štěpkovače, vhodné pro kácení řad stromů na úzkých místech a efektivní velkoobjemovou výrobu štěpky, například štěpkování celých stromů nebo výroba bio paliva. Stroje jsou z hlediska konstrukce a funkcí v zásadě identické. Jejich volba závisí na pečlivém zhodnocení rozsahu prací, požadavků na výkon a rozměrů štěpky.

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru novinek, akcí a slev na našich webových stránkách. Buďte tak vždy informováni dopředu.

Zemědělská, lesní a komunální technika

Své služby Vám internetový obchod ZDEKUP poprvé nabídl již v roce 2007. Od té doby rozšiřujeme sortiment a uděláme vše pro to, abyste v našem internetovém obchodě ZDEKUP nakupovali rádi. Jsme český internetový obchod se sortimentem převážně pro lesnictví, zemědělství, komunál, dům a zahradu.